Krótka droga do liceum

biurkoWitam!
Tak, tak, jeszcze nie nadszedł wrzesień, ale udało mi się znaleźć czas na dodanie nowego wpisu.
W ostatni weekend wybrałam się na zakupy po książki, zeszyty i różne inne przybory szkolne. Oczywiście wydałam mnóstwo kasy, tak jak zawsze przed nowym rokiem. Idę do klasy mat.-fiz. + rozszerzony angielski, a dodatkowo będę miała zajęcia z plastyki (rysunku), więc oprócz wielu przyrządów geometrycznych itp. dochodzą jeszcze różnego rodzaju bloki (techniczny, rysunkowy, kolorowy itd.), farby, pastele, pędzle, kredki, ołówki (twarde i miękkie), a nawet węgle. Wczoraj zrobiłam gruntowne porządki na biurku, w małej komodzie z szufladami na przybory szkolne i rysunkowe, a nawet na półkach nad biurkiem na zeszyty i podręczniki. Nie ukrywam, że jestem z siebie dumna, ponieważ zazwyczaj zostawiam to na ostatnią chwilę. W tym roku udało mi się namówić rodziców na kupno nowej torby, gdyż stary plecak jest już ewidentnie wysłużony. Prócz niezbędnych rzeczy, kupiłam także kalendarz-notes i dwie książki (nie, nie lektury), a także kubek termiczny. :) Jeśli mam byc szczera, to nie obraziłabym się gdybym miała pójść do szkoły już od tego poniedziałku. Gdyby nie te wszystkie sprawdziany to w ogólne wystarczyłby mi miesiąc wakacji. Teraz już nie pozostało mi nic jak tylko czekać.

3 myśli nt. „Krótka droga do liceum

 1. ~Beatrycze

  Witaj.
  Mnie się do szkoły jeszcze nie śpieszy. Nie mam nic. Kompletnie nic… ogólnie w szkole jest ok, ale nie znoszę tego całego stresu, sprawdzianów i odpytywań! Brrr! Pozdrawiam i zapraszam do siebie -> Beatrycze.

  Odpowiedz
 2. ~zpg

  Hej!
  Widzę, że jesteś licealistką! Czyli za chwilkę studia!
  Przeczytaj moją historię i dowiedz się jak to rzeczywiście na nich jest! ;)

  Odpowiedz
 3. SWAGGER

  Zgodzę się, gdyby nie spraqdziany, też mógłbym chodzić już w sierpniu. Grunt to przyjaciele, z którymi mogę spędzać czas.
  Ps
  Zapraszam do mnie : earn-as-teen.blog.pl

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>