Przyjaciele

przyjacieleDawno nie pisałam nic o mojej nowej-starej klasie.  Chodzę do niej od siedmiu miesięcy, ale mimo to udało mi się już w niej odnaleźć, a nawet stworzyć własną ekipę. Ostatni nasz wypad był na tyle udany i wprawił mnie w tak świetny nastrój, że postanowiłam ich Wam przybliżyć.
Jessica – jest niesamowicie sympatyczną osobą i niezwykle zorganizowaną. Można jej powiedzieć o wszystkim, a ona zamiast wyśmiać będzie próbowała pomóc. Jest bardzo kochana. Blondynka, średniego wzrostu (ok. 165 cm) o ślicznych, zielonych oczach.
Nina – jest bardzo uroczą osobą i dosyć zwariowaną. Ciągle się wygłupia. Jest dość oschła dla ludzi, ale dla przyjaciół robi wyjątek. Wszystko obraca w żart i potrafi śmiać się bez przerwy. Jest niewysoką brunetką z ciemnymi oczami.
Zuza – jest bardzo pozytywna, trochę nieśmiała, ale przy bliższym poznaniu staje się bardzo otwarta i uczuciowa. Uwielbia opowiadać o swoich problemach, ale także służyć innym w roli pokornego słuchacza. Jest niesamowicie uroczą rudą dziewczyną o brązowych oczach i wzroście w granicach 170 cm.
Alex – bardzo pozytywny, trochę szalony i z pewnością zakręcony. Wygłupia się w każdym miejscu i o każdej porze. Ale kiedy ma doła warczy na wszystkich spoza najbliższego otoczenia. Jest dość wysokim brunetem o brązowych oczach. Ogółem ma powodzenie. ;)
Mateusz – jest bardzo wygadany, a jego teksty ociekają sarkazmem. Mimo to jest bardzo miły, sympatyczny i przyjacielski. Jeśli chodzi o radę żaden inny chłopak nie wysłucha i nie pomoże tak dobrze jak on. Ma szaro – niebieskie oczy i dość krótkie, czarne włosy. Średniego wzrostu.
Kacper – ma duże poczucie humoru, a zarazem jest bardzo uczuciowy. Trochę porywczy, ale ogółem nie za bardzo rzuca się w oczy, prawdopodobnie za sprawą niewysokiego wzrostu. Jest niesamowicie przyjacielski i ma duże powodzenie u dziewczyn. Niebieskooki blondyn.

Uwielbiam ich wszystkich razem i każdego z osobna. Każdy ma niesamowity temperament i jest kochany na swój sposób. Mam szczęście, że ich wszystkich poznałam. Ale nie można zapominać o moich najlepszych przyjaciołach, tj. Tomku i Carol.

Jedna myśl nt. „Przyjaciele

  1. ~nanana

    czytałam tam niżej :P żę czesto sie przeprowadzasz jak poznajesz ludzi ja w dowej szkole dopiero w 2 roku zaczelam rozmawiac wiecej niz z jedna kolezanka gdy mnie poznali nawet mnie polubili ale mam dosc opini szarej nudnej myszki

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>